Produkty RX
Produkty OTC
Laboratórium
Laboratórium
Laboratórium
Výroba
Herbacos Recordati s.r.o.

Novinky

LIPOVITAN® súťaž 2019

LIPOVITAN súťaž 2019

VYKROČME DO JARNÉHO OBDOBIA V DOBREJ KONDÍCIÍ A PODPORME SVOJU PEČEŇ! Užívajte doplnok stravy LIPOVITAN® DUO alebo LIPOVITAN® S po dobu dvoch mesiacov. Zúčastniť sa je jednoduché (úplné pravidlá nájdete tu). Tipnite si správnu odpoveď na otázku a pošlite vyplnený odpovedný kupón (kupón LIPOVITAN® DUO na stiahnutie tu) | kupon LIPOVITAN® S na stiahnutie tu).

Viac informácií na www.lipovitan.sk

Očista organizmu je síce najviac spájaná s jarou, ale starať sa o svoju pečeň by mal každý počas celého roka, pretože náš organizmus je škodlivými látkami zaťažovaný nepretržite či už vlastnou vinou (nezdravé stravovanie, stres, alkohol, fajčenie, nedostatok spánku atd.), tak aj bez vlastného pričinenia (napr. z dôvodu zlého ovzdušia či pasívneho fajčenia). V neposlednom rade je pečeň často zaťažovaná aj príjmom väčšieho množstva liekov, ktoré riešia zase veľa ďalších chorôb, ktoré nás v danú chvíľu, bohužiaľ niekedy aj počas celého života, sprevádzajú.

Produkt nájdete tu

Výherca súťaže Lipovitan® 2018

Výherca súťaže Lipovitan 2018

Produkt nájdete tu
Hlásenie nežiaducich účinkov
NON STOP SERVIS (24/7). Ak máte podozrenie na nežiaduci účinok v súvislosti s užívaním liečivého prípravku spoločnosti Herbacos Recordati s.r.o., pokračujte tu...
VPOIS
Verejne prístupná odborná informačná služba - „VPOIS“ - Vstúpte tu...
Pre zrakovo postihnutých
Stránky prevádzkované občianskym združením Eye-T.cz pre sprístupnenie príbalových informácií liečiv zrakovo postihnutým. Vstúpte tu...V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.