Produkty RX
Produkty OTC
Laboratórium
Laboratórium
Laboratórium
Výroba
Herbacos Recordati s.r.o.

Novinky

LIPOVITAN® S

LIPOVITAN S

Predstavujeme vám našu novinku LIPOVITAN® S, ktorý rozšíril radu výživových doplnkov značky LIPOVITAN® o prípravok, ktorý obsahuje 140 mg silymarínu v jednej tablete.

Veríme, že LIPOVITAN® S bude vhodnou voľbou vďaka silymarínu, ktorý prispieva k podpore správnej funkcie vašej pečene. Teraz sa predáva v akčnom balení 90+15 tbl. zdarma. Môžete si ho kúpiť vo vašej obľúbenej lekárni alebo v lekárenských e-shopoch.

Viac informácií o produkte nájdete tu.

VERAL® 1% gél

VERAL 1% gél

Pripravili sme pre vás zostavu základných cvikov na natiahnutie chrbtice. Stačí kliknúť sem a môžete začať. A keby vás chrbát stále bolel, na úľavu od bolesti svalov a kĺbov môžete použiť liečivý prípravok Veral 1% gél.

Viac informácií o voľno predajnom lieku nájdete tu.

VERAL® 1% gél - Liek na vonkajšie použitie. 1 g gélu obsahuje 10 mg diclofenacum natricum. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa.
Hlásenie nežiaducich účinkov
NON STOP SERVIS (24/7). Ak máte podozrenie na nežiaduci účinok v súvislosti s užívaním liečivého prípravku spoločnosti Herbacos Recordati s.r.o., pokračujte tu...
VPOIS
Verejne prístupná odborná informačná služba - „VPOIS“ - Vstúpte tu...
Pre zrakovo postihnutých
Stránky prevádzkované občianskym združením Eye-T.cz pre sprístupnenie príbalových informácií liečiv zrakovo postihnutým. Vstúpte tu...V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.