Produkty
Laboratórium
Laboratórium
Laboratórium
Výroba
Herbacos Recordati s.r.o.

Oddelenie výroby

Oddelenie výroby ponúka možnosť realizácie zmluvnej výroby polotuhých a tekutých farmaceutických a kozmetických prípravkov pre humánne i veterinárne účely, farmaceutických surovín na ďalšie spracovanie v lekárňach.

Formy topických prípravkov

Pre výrobu zaisťujeme dodávku vlastných surovín a obalov alebo používame suroviny a obaly dodané zákazníkom, ďalej zaisťujeme vstupnú kontrolu surovín a obalového materiálu podľa požadovaných špecifikácií. Vyrábame podľa receptúry zákazníka s možnosťou individuálneho prístupu k riešeniu špecifických požiadaviek zákazníka v spolupráci s technológom výroby.

Plnenie a značenie prípravkov

Balenie - sekundárne obaly a obchodné balenia, paletizácia

Výrobu liečiv i kozmetiky realizujeme v čistých priestoroch triedy D. Výroba podlieha prísnemu režimu GMP a jej certifikáciu pravidelne kontrolujú SÚKL Praha a naši zákazníci.

Prednosti zmluvnej výroby v Herbacos Recordati s.r.o.


Kontakt | Oddelenie výroby

Výrobatelefón: +420 466 614 055
e-mail: vyroba@recordati.cz

Herbacos Recordati s.r.o.
Štrossova 239
530 03 Pardubice
Česká republika
Hlásenie nežiaducich účinkov
NON STOP SERVIS (24/7). Ak máte podozrenie na nežiaduci účinok v súvislosti s užívaním liečivého prípravku spoločnosti Herbacos Recordati s.r.o., pokračujte tu...
VPOIS
Verejne prístupná odborná informačná služba - „VPOIS“ - Vstúpte tu...
Pre zrakovo postihnutých
Stránky prevádzkované občianskym združením Eye-T.cz pre sprístupnenie príbalových informácií liečiv zrakovo postihnutým. Vstúpte tu...V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.